- EPSON

Цена
€8 21 / 16 06 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Epson L100/L110/L200/L210/L300/L310/L355/L120/L550 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6500 pages |
| Обем, ml | 70.0 ml |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 4000 |
| Обем (ml) | 70 мл |
| Съвместима серия принтери | Epson EcoTank серия |
| OEM код | C13T66444A |
| Капацитет | 70 мл |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.12кг |
Epson T6644 Жълто мастило бутилка 70ml – Оригинален пълнител за EcoTank
Получете ярки и трайни жълти отпечатъци за вашия Epson EcoTank принтер с тази оригинална бутилка мастило от 70ml. Проектирана за високодобивен и икономичен печат, тя осигурява постоянно качество страница след страница.
Ключови Предимства
- Висок добив – 70ml бутилка отпечатва хиляди страници, намалявайки честотата на смяна.
- Оригинално качество Epson – Гарантира надеждна работа и наситени цветове.
- Лесно зареждане – Безкална, кодирана форма пасва идеално в резервоарите на EcoTank.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Жълт |
| Обем | 70 ml |
| Тип мастило | Багрилно |
| OEM код | C13T66444A |
| Съвместима серия принтери | Epson EcoTank серия |
Какво има в кутията
- 1 x Epson T6644 Жълто мастило бутилка (70ml)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





